Bafra Haber

Şenocak Emekliler Derneğini ziyaret etti

29 Aralık 2018 - 17:21 'de eklendi ve 120 kez görüntülendi.

Ak Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av.Kemal Şenocak Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesini ziyaret etti.

 

Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Ünal Bandır tarafından dernek girişinde karşılanan Ak Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av.Kemal Şenocak’a dernek yönetim kurulu üyeleri de ilgi gösterdi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Bafra’da 6.000 üyesi bulunan Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi Başkanı Ünal Bandır yaptıkları çalışmalar ve projelerle ilgili Ak Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av.Kemal Şenocak’a bilgi verdi.

Bandır ayrıca,’’ Biz Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesi olarak 6.000 üyeye ait bir şubeyiz. Bafra’da 27.000 emekli var. Bizler emeklilerin sesi olarak diğer illerin yararlandığı gibi emeklilerimiz için Toki’den uygun taksitle ev talep ediyoruz. Onun için de yer talebinde bulunuyoruz. Artık emeklinin yüzünü güldürmek, hepsini ev sahibi yapmak istiyoruz. Bu konuda ilgililerden destek bekliyoruz.’’dedi.

 

Ak Parti Bafra Belediye Başkan A.Adayı Av.Kemal Şenocak ise ,’’ Türkiye’deki emekli, dul ve yetimlerin toplam sayısı yaklaşık 12 Milyon civarındadır. Bafra’da ise Türkiye Emekliler Derneği Bafra Şubesinin de 6.000 emekli üyesi bulunmaktadır. Derneğin çalışmalarını yıllardır takip etmekteyim. Çalışmaları ve Projeleri için şükranlarımızı sunuyorum. Türkiye Emekliler Derneği bugün itibariyle yurt çapında toplam 108 şubesiyle üyesi olsun olmasın bütün emekli, dul ve yetimlere hizmet vermektedir.Tek amacımız şehrimize, Bafra’mıza  hizmet etmekdir. Bu doğrultuda canla başla çalışıyoruz. Bu anlamda hemşerilerimizin takdiri ve desteği bizim için büyük bir güç kaynağıdır. Onların desteğiyle birçok önemli hizmeti şehrimize kazandırmaya devam edeceğiz. Bafra’mıza hizmet etmek için Ak Partiden Bafra Belediye Başkan A.Adaylığı için yola çıktık. Allah hiç birimizi mahcup etmesin.’’dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER