Bafra Haber

Mevlanaspor Kulübünden Pak Un Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durgun’a Plaket

Mevlanaspor Kulübünden Pak Un Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durgun’a Plaket
01 Mayıs 2019 - 13:20 'de eklendi ve 151 kez görüntülendi.

Samsun Bölgesi Büyükler 2. Amatör liginde mücadele eden Bafra Mevlanaspor Kulübü Başkanı İsa Köprü tarafından şimdiye kadar Kulübe maddi ve mavevi desteklerinden dolayı Pak Un Fabrikası Yönetim Kurulu Turgay Durgun’a Plaket takdim etti.

Bafra Mevlanaspor Kulübü Başkanı İsa Köprü, Pak Un Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durgun, Kulübümüz bünyesinde top koşturan başta alt yapı ve genç futbolcularımıza formasından, eşortmanı, futbol topundan bir çok malzeme için destekte bulundu. Mevlanaspor Kulübü olarak bizlerde kendisine unutmamak için teşekkür manasında Plaket taktim ettik. Kendisi her zaman Mevlanaspor’a maddi ve manevi desteğini sürdürmeye devam edeceğine şüphemiz yok. İnşallah Mevlanaspor Kulübü olarak Ülkemize yetenekli Ahlaklı futbolcular yetiştirmek olacaktır. Bunun mücadelesini Yönetimizdeki değerli arkadaşlarımızla vereceğiz dedi.

Pak Un Fabrika Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Durgun ise, bizlerinde Mevlanaspor Kulübüne küçükte olsa bir katkıda bulunduk. Bu tür desteklerden başkalarına da örnek olmuşuzdur. Başta Mevlanaspor Kulübü Başkanı İsa Köprü olmak üzere Yönetimdeki değerli arkadaşlarına bu benim için anlamlı olan Plaket için teşekkür ediyorum. İşleri zor ama bu işin altından çıkacaklarına inanıyor, onlardan inşallah Bafra’mıza ve Ülkemize yakışır Ahlaklı ve yetenekli futbolcuları kazandırırlar dedi.

Pak Un Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanına Turgay Durgun’a Plaket takdimini Mevlanaspor Kulübü Başkanı İsa Köprü, Kulüp başkan yardımcısı Hakan İpek ve yöneticilerden Recep Kıdıl yaptı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER