Bafra Haber

İnanılmaz Ama Gerçek Bulaşık Makinesinin İçinden Tam 8 Geme Yavrusu Çıktı

İnanılmaz Ama Gerçek Bulaşık Makinesinin İçinden Tam 8 Geme Yavrusu Çıktı
14 Mayıs 2019 - 8:42 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra İlçesinde bir Beyaz Eşya Tamircisine tamir için gelen Bulaşık Makinesinin sökülen alt bölümünden 8 adet Geme yavrusu çıktı.

Bulaşık Makinesinin çalışmadığı için Beyaz Eşya Tamircisine getiren müşteri makinesinin yapılması için makinesini bıraktı. Arızasının ne olduğunu bilmediğini söyleyen müşteri makinesinin tamir edilmesini ustalara söyleyerek dükkandan ayrılmasının ardından, hemen işin başına geçen Beyaz Eşya Tamircisi arıza için gelen Bulaşık makinesinin arızasını bulmak için itina ile sökmeye başladılar. Beyaz Eşya tamircisi arızanın alt bölümündeki tellerden kaynaklanacağı doğrultusunda alt bölümü söktüğünde karşılaştığı manzara karşısında şoke oldu.

Söktüğü makinenin içinden gemenin yuvasını olduğunu gören beyaz eşya tamircisi yuvanın içinden tam 8 adet geme yavrusun tek tek çıkardı. Daha sonra onları doğal ortama saldığını belirten Beyaz Eşya tamircisi Gemenin yavrulamak için seçtiği bulaşık makinesinin tüm çalışan aksamına fazlasıyla zarar vermiş. Yani Bulaşık makinesinin Arızasının baş sebebi Geme ve yavruları çıktı. Şu an çalışmayan bulaşık makinesini uzun süreçler içinde tüm kablo tesisatını ve zarar gören bir kaç parçasını değiştirerek çalışır hale geldi. Her zaman hangi makine olursa olsun her zaman altına üstüne iyi bakmamız gerekiyor, çünkü böyle olayları bazen zararsız da atlatamayabiliriz, nedeni de kablolara zarar veren haşereler elektrik kontağına sebep olarak yangına da sebep olabilirler, o yüzdende dikkat edinmelidir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER