Bafra Haber

Bafra Çözüm Koleji’nden bir proje daha “Şimdi Bir Hayata Dokun”

Bafra Çözüm Koleji’nden bir proje daha “Şimdi Bir Hayata Dokun”
01 Haziran 2019 - 10:48 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra İlçesinde Bafra Çözüm Koleji Rehber öğretmeni Merve ÇELEBİ; “Şimdi Bir Hayata Dokun” projesiyle Kolay Ortaokulunda ihtiyaç sahibi taşımalı eğitim gören öğrencilere dağıtımı gerçekleştirildi.

Bafra Çözüm Koleji Rehber öğretmeni ve Proje Koordinatörü Merve Çelebi ise yaptığı açıklamada ; “Şimdi Bir Hayata Dokun” projesiyle Kolay Ortaokulunda ihtiyaç sahibi taşımalı eğitim gören öğrencilere dağıttı. “Şimdi Bir Hayata Dokun” kampanyamız kapsamında öğrenci, öğretmen ve velilerimiz ile ramazanda yardıma muhtaç Müslüman kardeşlerimizin sofralarına konuk olmak onların dualarında yer alabilmek için sosyal farkındalık projesi başlattık. Bu kapsamda okulumuzda topladığımız gıda yardımlarını “HAYIR KOLİLERİ” haline getirerek Kolay Ortaokulunda ihtiyaç sahibi taşımalı eğitim gören öğrencilerimize dağıttık” ifadelerini yer verdi.

Okul Müdürü Mustafa Yürük ise yaptığı açıklamada; “Kampanyamıza katkı sunan ve emeği geçen tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize teşekkür ederiz” dedi. Bafra Çözüm Koleji  “Şimdi Bir Hayata Dokun” projesi kapsamında Rehber öğretmeni Merve Çelebi’nin koordinasyonunda öğrencilerden toplanan gıda yardımını Kolay ortaokulunda taşımalı gelen ihtiyaç sahibi öğrencilere teslim ettik dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER