Bafra Haber

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanlığında Bayramlaşma

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanlığında Bayramlaşma
04 Haziran 2019 - 14:37 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Halk Partisi Bafra İlçe Başkanlığında CHP Samsun Millet Vekili Kemal Zeybek ile Neslihan Hançıoğlu ve Partilerin katılımıyla ilçe başkanlığı binasında Bayramlaşma yapıldı.

Bayramlaşmaya CHP ilçe Başkanı Vahit Perçin, Yönetimi, CHP Bafra Kadın Kolları Başkanı Leyla Demir,CHP Bafra Gençlik Kolları ve Partililer hazır bulundu.

CHP Bafra ilçe Başkanı Vahit Perçin, Partmizin Bölgemizin Millet Vekilleri Kemal Zeybek ile Neslihan Hançıoğlu’nun dini Bayramlarımızdan biri olan Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçemize ve partimze bayramlaşmak için teşvik ettikleri için çok teşekkür ediyorum.

CHP Samsun Millet Vekilleri Kemal  Zeybek ve Neslihan Hançıoğlu ise bölgemizde ilçemizde ve burada partililerimizle olmaktan çok mutlu olduk.

Dini Bayramlarımızdan biri olan Ramazan Bayramı için sizlerle burada olmak istedik.Bu vesiyleyle Ulusumuzun, bölgemizin, ilçemizin ve partililerimizin Ramazan Bayramı Mübarek olsun.Şu aralara çok ihtiyaçımızın olduğu birlik beraberlik vec var olma zamanıdır ifadelerini kullandılar.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER