Bafra Haber

Milliyetçi Hareket Partisi’den Cumhuriyet Halk Partisine Bayram Ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi’den Cumhuriyet Halk Partisine Bayram Ziyareti
04 Haziran 2019 - 14:02 'de eklendi ve 256 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bafra ilçe Başkanı Barboros Turna ile Yönetimi Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Vahit Perçin ve Yönetimi  ziyaret ederek Bayramlaştılar.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Barboros Turna ile Yönetiminin Bayramlaşma Ziyaretinde CHP Bafra ilçe Başkanı Vahit Perçin, Belediye Meclis Üyesi Erhan Akbulut ve Partililer karşıladı.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Barboros Turna, Dini Bayramlarımızdan biri olan Ramazan Bayramı münasebetiyle Siyasi Partilerimizden biri olan Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Vahit Perçin ile Yönetimini ziyaret ederek Bayramlaşmak istedik.Siyasetten biraz uzak kalarak müslümanlar için kutsal olan ve dini Bayramlarımızdan ilki olan Ramazan Bayramımız birlik beraberlik içinde kutlamak istedik.Bizleri hoş görüyle ve sıcak bir ortamda karşılayan CHP ilçe Başkanı Vahit Perçin ve Yönetimine çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Vahit Perçin ise, Dini Bayramlarımızdan biri olan Ramazan Bayramı münasebetiyle Bayramlaşmak için Parti Başkanlık binasına gelerek nazeket gösterip Bayramlaşan MHP ilçe Başkanı Barboros Turna ile Yönetimine çok teşekkür ediyor.

İnşallah bizlerde bu nezaket ve olması gereken Bayramlaşmak için onları Yönetimimizle ziyaret ederek biraz olsun siyasetten uzaklaşarak Bayramlarını kutlayacağız dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER