Bafra Haber

CHP ve Saadet Partisinden MHP Bafra ilçe Başkanlığına Bayram Ziyareti

CHP ve Saadet Partisinden MHP Bafra ilçe Başkanlığına Bayram Ziyareti
06 Haziran 2019 - 7:00 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin, Yönetimi ve Bafra Saadet Partisi ilçe Başkanı Mustafa Öcal Yönetimi ile birlikte MHP Bafra ilçe Başkanlığına Bayramlaşma Ziyaretinde bulundular.

MHP ilçe Başkanı Barboros Turna, Yönetimi, MHP Bafra eski ilçe Başkanı Abdurrahman Çamaş, Bafra Ülkü Ocakları Başkanı Kemal Şahin ve Partililer CHP ve Saadet Partilileri kapı da karşıladılar.

CHP ilçe Başkanı Vahit Perçin ve Saadet Partisi Bafra ilçe Başkanı Mustafa Öcal, bizler olması gerekeni yaptık. Müslümanların dini Bayramlarından ilki olan Ramazan Bayramı dolasıyla Siyasette yeri olan Milliyetçi Hareket Partisi  Bafra Teşkilatını siyaseti bir kenara koyarak  ziyaret ederek hem bayramlaştık hem de kucaklaştık.

Bizleri sıcak bir ortamda karşılayan ev sahipliği yapan MHP Bafra ilçe Başkanı Barboros Turna, Yönetimine Partililere çok teşekkür ediyor bu bayramlaşmanın örnek teşkil etmesini diliyoruz.

MHP ilçe Başkanı Barboros Turna ise CHP ilçe Başkanı Vahit Perçin Yönetimine ve Saadet Partisi ilçe Başkanı Mustafa Öcal’a ve Yönetimine bu olumlu davranışlarından dolayı Partim ve şahsım adına bu nezaket Bayramlaşna ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorim. İnşallah bu bayramlaşmanın eski günlerdeki gibi örnek olmuştur diyerek ifade etti.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER