Bafra Haber

Tütün Çalıştayın Yerli ve Yabancı Misafirlerden Adanur’a Ziyaret

Tütün Çalıştayın Yerli ve Yabancı Misafirlerden Adanur’a Ziyaret
11 Haziran 2019 - 16:11 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra ilçesinde düzenlenen Uluslararası 2.Tütün Çalıştayı için ilçede bulunan yerli ve yabancı misafirler Bafra ilçe Kaymakamı Ahmet Adanur’u makamında ziyaret ettiler.

Bafra ilçe Ahmet Adanur’u ziyaretine  Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner,Ziraat Odası Yönetimi ile İlçemizde düzenlenen Uluslararası II. Tütün Çalıştayı programı dahilinde İlçe de  bulunan yabancı ve yerli misafirler katıldı.

 

Yapılan ziyaretin ve sohbetlerin ardından, İlçemizin meşhur yiyeceklerden olan Bafra Lokulu’nun meşhurluğunu ve tadının mükemmel olduklarını belirten misafirler İlçenizde düzenlenen II. Uluslar Arası Tütün Çalıştayı Progmında ve Organizasyon’da  Bafra ilçe  Kaymakamı Ahmet Adanur’a  ve Ziraat Odası yönetimine Bafralılara misafirberliklerinden dolayı teşekkür etti.

Bir dahaki senelerde yapılacak olan Tütün Çalıştayını sizleri misafir olarak ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını dile getiren, Adanur yapılan bu ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileterek Yerli ve yabancı misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.

Ziyarettin sonunda  Kaymakamlık girişi önünde  hatıra fotoğrafı çekimi son buldu.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER