Bafra Haber

Bafra da 25 Bin Öğrenci Karne Heyacanı Yaşadı

Bafra da 25 Bin Öğrenci Karne Heyacanı Yaşadı
14 Haziran 2019 - 12:42 'de eklendi ve 364 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra ilçesinde okullarında 2018 – 2019 Eğitim – Öğretimin sona girmesiyle birlikte 25 bin öğrenci karne heyecanı yaşadı.

Bafra ilçesinde bu seneki Karne programının ev sahipliğini yapan  Mustafa Kemal İlkokulunda Bafra Protokolunda katıldığı ve  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karne töreni tertip edildi.

Karne töreni Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Programda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu “ ilçemiz genelinde toplam 25 bin öğrencimizin karnelerine kavuşmaları ile birlikte 2018-2019 Eğitim Öğretim yılını tamamlamış oldu. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız olan sizler elbette her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.Her zaman bu bilinçle hareket eden devletimiz tüm imkânlarını sizler için seferber etmektedir. Her biriniz bizim için ayrı bir değer ayrı bir cevherdir” dedi.

Konuşmanın ardından Mustafa Kemal İlkokulunda dereceye giren öğrencilere karneleri ve hediyeleri Bafra ilçe Kaymakamı Ahmet Adanur tarafından verilirken,spor alanında dereceye giren öğrencilere ise hediyelerini Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen verdi.

Karne programına Bafra ilçe Kaymakamı Ahmet Adanur,Bafra Cumhuriyet Başsavcısı Turgut Türkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra ilçe Tarım Müdürü Ahmet Dursun, Bafra CHP ilçe başkanı Vahit Perçin, Mevlana Mahallesi Muhtarı Servet Şengül, okul idarecileri, öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Protokol daha sonra sınıfları gezerek

 

öğrencilere karnelerini takdim ettiler.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER