Bafra Haber

Özel Bafra Çözüm Koleji 1.Mezunlar Buluşması Gerçekleşti

Özel Bafra Çözüm Koleji 1.Mezunlar Buluşması Gerçekleşti
19 Haziran 2019 - 5:21 'de eklendi ve 274 kez görüntülendi.

Özel Bafra Çözüm Koleji, öğrencileriyle mezun olduktan sonra da bağlarını koparmıyor, “Mezunlar Buluşması”nda mezun olan öğrencileriyle yeni okul binasının bahçesinde bir araya gelerek hasret giderdi.

Okul bahçesinde bu yıl 1.’si düzenlenen Özel Bafra Çözüm Koleji “Mezunlar Buluşması”nda kurucu ortakları; Cafer Koç, Ramazan Yılmaz ve Abdurrahman Çakmak mezun öğrencileri,velileri ve misafirleri güler yüzle karşıladılar. Özel Bafra Çözüm Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü İlhan Yar, Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Yürük ve Öğretmenlerin de katıldığı “Mezunlar Buluşması”na mezun öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Farklı dönemlerden mezunlar bir araya gelerek tanıştığı, kaynaştığı öğretmenleri ile görüşme imkânı bulduğu bu anlamlı günde bir selamlama konuşması yapan Özel Bafra Çözüm Koleji Kurucu Cafer Koç; “2019 yılının Şubat ayında yeni binamıza taşındık. İsmimizi de Çözüm Koleji olarak değiştirdik. Biz de Çözüm Okullarına yakışır bir şekilde bir geleneksellik oluşturalım istedik.

Bunun için bu sene 1.’sini gerçekleştirdiğimiz “Mezunlar Buluşması”nı başlatmış bulunuyoruz.

Bundan sonra İnşallah gününü v saatini siz ayarlayıp bize bildirin, biz gerekli tüm hazırlıkları yapalım ve bu gelenekselliği hep birlikte yaşatalım istiyoruz” şeklinde konuştu.

Bir aile olma geleneğini sürdüren Özel Bafra Çözüm Koleji ailesine katılan yeni öğretmen kadrosunu öğrencilere ve velilere isimlerini anons ederek tek tek tanıtan Cafer Koç; “. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.Bizler sizlerle hep bir kocaman Aile olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşadık.Özel Bafra Çözüm Koleji Ailesinden  2017 – 2018 Eğitim – Öğretim Yılında 48, 2018- 2019 Eğitim – Öğretim Yılında ise toplam 30 Öğrencimiz mezun ettik. Onlara ilerki Eğitim – Öğretim hayatlarında başarılar dilerken, herşey istedikleri gibi geçsin dedi.

“Çözüm Kolejinde Mezunlar Buluştu ”

“Mezunlar Buluşması” kanun ve klarnet eşliğinde sunulan ikramların ardından okul yıllarına ait anılarını tazeleyen gençler, öğretmen ve arkadaşları ile uzun uzun sohbet ederek hasret giderdiler.

Çekilen hatıra fotoğrafları ve hasbihallerin ardından gelecek yıl da tekrar buluşma temennisi ile program sona erdi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER