Bafra Haber

Aydoğan, ” Eczacılık Fakültesini İlçemize Gelememesi Oyunlarına Müsaade etmemeliyiz

Aydoğan, ” Eczacılık Fakültesini İlçemize Gelememesi Oyunlarına Müsaade etmemeliyiz
28 Haziran 2019 - 14:25 'de eklendi ve 223 kez görüntülendi.

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz Eczacılık Fakültesi’nin İlçemize kazandırılması konusun da İyi parti Bafra Başkanlığı olarak ne gerekiyorsa yapacağımızı Bafra’nın menfaatleri doğrultusunda hiçbir siyaset gözetmeksizin herkesin yanında olacağımızı ve elimizi gövdemizi taşın  altına koyacağımızı kamuoyu oluşturmak adına ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

” RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI”

Aydoğan, İyi Parti Bafra İlçe Başkanlığın da  yaptığı açıklamada, “Bafra’mıza hayır sever iş adamı Kaya Aşçı’nın fiziki binasını yapıp siyasi ve oda başkanlarının sivil toplum örgütlerinin öncülüğünde Ondokuz Mayıs Üniversitesine bağlı olarak YÖK’ün onayı ile Turizm fakültesi açıldı. Akif Arslan tarafından fiziki alt yapısı hazırlanan İşletme fakültesinin açılması için rektörlük uygun gördü. Daha sonra fakültenin eczacılık fakültesinin açılması için hayır sefer iş adamı Akif Arslan ve Bafra’nın önde gelen isimleri rektörle toplantı yapıp buraya eczacılık fakültesinin gelmesi için görüşmeler yapılmış.Eczacılık Fakültesi, Cumhurbaşkanımızın onayı 25 Haziran 2019 tarihi 30812 sayılı resmi gazetede yayınlandı.

” BAFRA İÇİN TAŞIN ALTIINA ELİMİZİ VE GÖVDEMİZİ KOYMAYA HAZIRIZ”

19 Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Eczacılık Fakültesi kararı ne hikmetse rektörün ve yönetimi kararı kendi insiyatiflerinin doğrultusunda Bafra’ya verilmemesi için kamuoyu oluşturuyorlar. Bafra’nın talebine Bafralı siyasilerin girişmleri sonucundaBafra’ya verilmesini ve İYİ Parti İlçe Başkanlığı olarak ne gerekiyorsa yapacağımızı Bafra’nın menfaatleri doğrultusunu hiçbir siyaset gözetmeksizin gerekli desteği vereceğimizi kamuoyu oluşturmak için emeklerimizin heba edilmemesi için destek vereceğimizi siz değerli basın mensupları önünde söz veriyoruz.

” İYİ PARTİ BAFRA İLÇE BAŞKANLIĞI OLARAK DESTEĞE AÇIĞIZ”

iyi Parti olarak yerelde ve genelde Bafra’nın menfaatlerinin korunması doğrultusunda her türlü desteği vereceğimizi yanlış ve eksik yapılan her şeyde eleştirisini yapıp muhalefet edeceğimizi kamu oyuna sunarız ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER