Bafra Haber

Evet, Bafra Tarihinde Yepni Yeni Bir Sayfa Açıyor Kabuğunu Kırıyor

Evet, Bafra Tarihinde Yepni Yeni Bir Sayfa Açıyor Kabuğunu Kırıyor
13 Temmuz 2019 - 12:42 'de eklendi ve 278 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra İlçesinde, Genç İş Adamları (GİAD) Derneği Başkanı Alper Güngör ve Üyeleriyle birlikte Büyüyen ve kabuğuna sığmayan güzel ilçemiz Bafra için daha fazla ne yapabiliriz konusun da İstişare toplantıları aralıksız devam ediyor.

Bafra Genç İş Adamları Derneği üyeleri bu ay ki istişare toplantısında bir araya geldiler.

Toplantıda, Başkan Güngör konuşmalarında; Yaz aylarında derneğimiz faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sabahta üyemiz Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz Bahri Kurt Beyin iş yerinde toplantımızı gerçekleştiriyoruz. 3.dönem Yönetim kurulu olarak üyelerimiz arası iş geliştirme çalışmaları ve bölgeye katkılarımızın daha fazla olabilmesi açısından birkaç proje gerçekleştirdik, bunlar artarak devam edecektir.
Yine bölgemizdeki en aktif Sivil Toplum Kuruluşu olarak Eczacılık Fakültesinin Bafra’mıza kurulması ile ilgili tüm kamu ve kurumlarımız ile Bafra halkı olarak ortak bir bildiri yayınladık ve bir dizi görüşmelerde bulunduk. Başta Bölge Milletvekilimiz olmak üzere, Belediye Başkanlığımız ve Tüm İlçe Siyasi Parti Başkanlarımız ve üyeleri ile Ticaret Odası Başkanımız, Ziraat Odası Başkanımız, Ticaret Borsası Başkanımız , Muhtarlar Dernek Başkanımız ve tüm Mahalle Muhtarlarımızın eşliğinde tüm Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikte Bafra’mıza verilen sözlerin tutulması, Hayırsever ailenin ve Bafra’mızın hakkının kimse tarafından yenilmemesi için omuz omuza verdik. Bizce Bafra Tarihinde Yeni bir sayfa açıyor, Kabuğunu kırıyor . İlerleyen süreçte ve zaman biriminde bu güzel haberlere de vesile olacaktır inşallah dedi.

Dernek olarak Eylül ayından itibaren daha aktif bir şekilde projelerimize hız vereceğiz, Bununla ilgili olarak birkaç projemiz elimizde var, Bölgemize ekonomik anlamda rahatlama getirecek ve istihdam yaratacak projeler. İnşallah sizlerle birlikte daha da büyüyerek üye sayımızı da artırmak suretiyle güzel işlere imza atacağız. Toplantımızın burada gerçekleşmesini Sağlayan Üyemiz Bahri KURT kardeşimize , abisi İbrahim KURT ve kardeşi Mustafa KURT kardeşimize teşekkür ederiz. Emeklerinize sağlık. Tek düşüncemiz Bafra, tüm hedefimiz daha iyi bir Bafra’dır.

Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz Firması sahibi Bahri Kurt konuşmalarında; Üyesi olduğumuz Bafra Genç İş adamları derneği bölgemiz için elini taşın altına sürekli koymakta, işinden gücünden vakit ayıran iş adamları ile projelerini gerçekleştirmektedir. Burada oluşan ailevi dostluklar daha samimi bir ortam bölgemiz için bir şeyler yapmak isteyen arkadaşlarla birlikte inanın çok daha güzel hale geliyor. Bizi biz yapan nedenlerden bir tanesidir bu gönülden samimiyet. Bu samimiyetler daha da artarak ilerleyecek olan bu dostluklarla bölgemize hizmet etmek bizlerin ortak hedeflerimizden biri olacaktır.

Güngör konuşmasına şöyle devam etti; bölgemizde güzel şeyler oluyor bununla ilgili olarak üyelerimizin Devletimizin güzide yerlerinde seçimle göreve gelmesi ve Kurumlarının isminden bahsettirmesi Genç İş adamları olarak bizi gururlandırıyor. Son seçimlerde yeni göreve gelen Bafra Kızılay Başkanı Ecz. Halim Demircan’ı ve Göltepe Mahallesi Muhtarı Osman Engiz’i buradan tekrar tebrik ediyoruz ifadelerini kullandı.

Bafra Kızılay Başkanı Ecz. Halim Demircan ise ; Kızılay olarak Ramazan ayında yaptıklarımızla ve topladığımız yardımlarımızla Tüm Türkiye de Bafra Kızılay Merkezimizi 14.sıraya taşıdık. Bu güzel bir haber çünkü genç insanların neler yapabileceğini herkese göstermiş oluyoruz. Azimle ve kararlılıkla işini sahiplenerek yaptığımız her işte başarı gelir. Bu yüzden Tüm arkadaşlarıma ve Bafra’mıza teşekkür ediyorum, bizleri desteksiz bırakmasınlar.

Sadece şunu hatırlatmak istiyorum, Bafra’mız kan bağışı noktasında çok yetersiz, bunun bilincini ve önemini herkese anlatırsak Samsun ilinde ilçeler arasında en sonda yer alan Bafra’mızı laik olduğu yere taşıyabiliriz. Bağışladığınız bir kan 3 kişiye hayat olabiliyor. Bu toplantıya bizler davet eden Dernek Başkanımız sayın Alper Güngör’e, bizi burada misafir eden Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz firması sahibi Bahri Kurt’a teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Eylül ayında start verilecek olan yeni projelerimiz görüşüldükten sonra toplantı sona ermiştir.

Katılımcılar;

Alper GÜNGÖR Güngör Bilgisayar

Çoşku DEMİRCAN Tesko Mühendislik

Emre TÜRKER Türker İnşaat Yapı Grup & Otomotiv

Osman Engiz Aras Kargo

Soner ALTUNIŞIK Tokgaz Medical Yangın Söndürme Cihazları Dolum Tesisi

Adnan AKKURT Akkurt Masif Mobilya

Ferdi KAYA Kaya Kristal & Ata Baskı Merkezi

Hasan YURDUSEVEN Erva Butik & N.Yurduseven Yumurtacılık

Faik TURAN Ect Motorlu Araçlar

Halim DEMİRCAN Demircan Eczanesi

Fatih Kazım KURUÇAYLI Aday Eğitim Kurumları

Murat AÇIKGÖZ Fatih Park AVM

Cahit MÜDERRİSOĞLU Beşyol GSM & Oto Yıkama

Ali Rıza VAROL Varol Sigorta

Mesut GAMSIZOĞLU Gamsızoğlu Tarım

Bilal MÜDERRİSOĞLU Müderrisoğlu Petrol

Onur AKINCI Onur İletişim

Numan ALTIN Altun PEN

Bahri KURT Mert Otomotiv & Pilot Garage Oto Ekspertiz

Ali KAVAK Altın Yapı İnşaat & Tarzım Giyim

Murat SEVER Dernek Koordinatörü

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER