Bafra Haber

Başkan Vahit Perçin ; Kemal Bütüner’in 15 Temmuz Darbe Girişimi Uydurma Demesi, Bizi Asla İlgilendirmez,Kendini Bağlar…

Başkan Vahit Perçin ; Kemal Bütüner’in  15 Temmuz Darbe Girişimi Uydurma Demesi, Bizi Asla  İlgilendirmez,Kendini Bağlar…
15 Temmuz 2019 - 11:59 'de eklendi ve 121 kez görüntülendi.

Başkan Vahit Perçin ; Kemal Bütüner’in 15 Temmuz

Darbe Girişimi Uydurma Demesi, Bizi asla

İlgilendirmez, bağlamaz kendini bağlar…

 

31 Mart Mahalli Yerel Seçimler de CHP Bafra Belediye Başkan adayı gösterilen Veteriner Hekim Kemal Bütüner kendi sosyal medya hesabından 15 Temmuz için uydurma mesajı gündem oldu.

 

31 Mart Mahalli Yerel Seçimlerde CHP Bafra Belediye Başkan Adayı olarak seçimlere giren Vet. Hekim  Kemal Bütüner,15 Temmuz’un 3 .Yılında kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile tepki çekti.


Bütüner,kendi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yorum da ise “İlkokul mezunuyla diploması bile olmayan bir kişinin uydurduğu 15 Temmuz masalına inananlar gidin başka yerde oynayın..” paylaşımı kamuoyunda gündem oldu.

Bunun üzerine kısa bir açıklama yapan  Cumhuriyet Halk Partisi Bafra ilçe başkanı Vahit Perçin ise;  31 Mart Mahalli Yerel Seçimlerde Bafra Belediye başkan adayımız olan Veteriner Hekim Kemal Bütüner’in kendi sosyal medyasında 15 Temmuz Darbesinin 3. yıl dönümünde yaptığı paylaşım, bu paylaşımı Parti olarak kabul etmiyor, asla ve asla ilişkilendirilemez.

İlçe Başkanlığımızın, resmi bildirim ve açıklamaları dışında partili, partisiz kişilerin kendi sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları bildirim ve açıklamalar onların kişisel  sorumluluğu altındadır. Perçin, bu tür paylaşımların kurumsal olarak partimizi asla bağlayıcı haber ve paylaşımları kabul etmediğimiz gibi konunun da hukuki takipçisi olacağımız kamuoyuna bilgilerine sunuyoruz.

Perçin, Bütüner’in kendi sosyal medyasında yayınladığı mesaj kendini bağlar Cumhuriyet Halk Partisini asla bağlamaz dedi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER