Bafra Haber

Milliyetçi Harekat Partisi Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna; 5 Temmuz’dan sonra kritik ve stratejik bir evreye giren ülkemizin hak ve çıkarlarının korunması hususunda sorumlu, ahlaklı, tutarlı ve milli siyasetini sonuna kadar sürdürecektir.

Milliyetçi Harekat Partisi Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna; 5 Temmuz’dan sonra kritik ve stratejik bir evreye giren ülkemizin hak ve çıkarlarının korunması hususunda sorumlu, ahlaklı, tutarlı ve milli siyasetini sonuna kadar sürdürecektir.
15 Temmuz 2019 - 11:48 'de eklendi ve 137 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi 15 Temmuz’dan sonra kritik ve stratejik bir evreye giren ülkemizin hak ve çıkarlarının korunması hususunda sorumlu, ahlaklı, tutarlı ve milli siyasetini sonuna kadar sürdürecektir.

15 Temmuz gecesi düzenlenen hain darbe girişiminin geri püskürtülmesinde Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin eşsiz feraseti ve bu hain mihraklara karşı dik duruşu Türk milletine umut kaynağı olmuştur.

​ Milliyetçi Hareket Partisi 15 Temmuz’dan sonra kritik ve stratejik bir evreye giren ülkemizin hak ve çıkarlarının korunması hususunda sorumlu, ahlaklı, tutarlı ve milli siyasetini sonuna kadar sürdürecektir
Bizim amacımız Türkiye’nin huzurunu güvenceye kavuşturmak, Türk milletinin varoluşunu müdafaa etmektir.
Yapacağız, başaracağız, mutlaka hep birlikte yükseldikçe yükseleceğiz.
Çıkarcılar güç birliği yaparlarsa yapsınlar, karşılarında biz varız.

Hainler el birliği yaparlarsa yapsınlar, alayını karşılamaya imanla hazırız.
Biz Milliyetçi Hareket Partisi’yiz.
Biz Cumhur İttifakı’yız.
Biz büyük Türk milletiyiz

Bütün dünya bilmelidir ki; Türk milleti asil kanlarıyla suladığı bu vatan toprağının bir karışını bile bu hainlere teslim etmez. Ve yine bilmelidirler ki bu millet, demokrasiye göz diken kanlı ellerin asla hâkimiyetine girmez. Aramızda ayrılıklar çıkarmak isteyen tüm güçler bilmelidirler ki, Türk milleti büyük ve asil bir millettir.

Türkiye Cumhuriyeti vatanıyla, milletiyle bölünmez bir bütündür. Milliyetçi Hareket Partisi de bunun teminatı olmaya devam edecektir.

​15 Temmuz ile ilgili bizler hem dış güçler hem de hala 15 Temmuz’un Ülke adına bir dönüm noktası olduğunu anlamayarak bu olayın tiyatro olduğunu söyleyecek kadar ileri giden içimizdeki hainler ile sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğiz çünkü Milliyetçi Hareket Partisi ülkesi zor durumda iken kendi şahsi menfaatlerini düşünmeden her zaman Devlet’inin ve Milletinin yanında olmayı kendine görev edinmiş bir düşünce ile yetişmiş insanlardan oluşmaktadır.

​15 Temmuzda vatanımız için şehadete yürüyen Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlıklı uzun ömürler dilerim.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER