Bafra Haber

Bafra da Dolmuş Güzergahları Kalıcı Çözüm Bekliyor

Bafra da Dolmuş Güzergahları Kalıcı  Çözüm Bekliyor
05 Ağustos 2019 - 9:21 'de eklendi ve 232 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra ilçesinde çalışan 1 ve 3 nolu dolmuş hattı Bafra Belediyesi önünde kontak kapatarak hat 2 dolmuş hattına izin vermediler.

Bafra’da Dolmuşçular Güzergahı Bölüşemedi

Bafra’da 2 nolu dolmuş hattının Bafra Devlet Hastanesine çıkmasını protesto eden 1 ve 3 nolu dolmuş hattı çalışanları Bafra Belediyesi önünde kontak kapatma eylemi yaparak haklarımızı sonuna kadar kullanacağız dedi. 1 ve 3 nolu dolmuş hattı başkanı Yalçın Kurtça, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç’a bu sizin önünüze atılan bir bomba başkanım devletimize saygımız sonsuz ama bizi çok mağdur ettiler dedi.

Biz kimsenin Bafra Devlet Hastanesine çıkmamasından yana değiliz, o tarafta 5 tane mahalle var elbette çıkacaklar kimse mağdur olmasın ama kirazlar kavşağından çıkacak benim müşterimi alacak böyle birşey yok halbuki bir link oluşturulsa oradan çıkılsa daha güzel olacak.

Bayrak Sokak, Musa Cevher Dudayev Bulvarı, Gençlik Caddesi bizim güzergahımız bu kadar.Dolmuş hatlarımızın yarısı çalışıyor, yarısı yatıyor diyen Kurtça, benim arabam gençlik caddesinde müşteriyi alıyor. 2 nolu hatta girdimi aynı istikamete 1 nolu hattın hiç bir özelliği kalmıyor.” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise, Bu şekilde çözüm olmayacağını yolu açmalarını istedi.Başkan Kılıç, dolmuş başkanı Yalçın Kurtçayı makamında kabul etti. Daha sonra dolmuşçuların kontak kapatma eylemi sona erdi.

Bu görüşmelerde Başkan Kılıç 2 veya 3 gün içinde çözüme kavuşturacağız ne vatandaş mağdur ne dolmuşular.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon merkezi Dönemin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’in, 21-01-2019 tarihinde almış olduğu kararla 2 Nolu Dolmuş hattı Hastane’ye çıkmaya başlamıştı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER