Bafra Haber

Bafra TSO’dan ” LPG Oto gaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli Eğitimi “

Bafra TSO’dan ” LPG Oto gaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli Eğitimi “
05 Ağustos 2019 - 8:42 'de eklendi ve 126 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından “LPG Oto gaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli” eğitim programı Eğitimi düzenlendi.

LPG Oto gaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli eğitimi Samsun Kimya Mühendisleri Odası Başkanı Osman Nuri PİLGİR’in eğitmenliğinde kursiyerlerin katılımıyla Bafra Ticaret ve Sanayi Odası toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Osman Nuri PİLGİR’in sine vizyon eşliğinde gerçekleştirmiş olduğu sunumuda; LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri ve Standartlar, İş sağlığı, Güvenliği ve Çevrenin Korunması, LPG’nin Teknik Özellikleri, LPG Tesisat Elemanları ve Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar, LPG‘nin Emniyetli Bir Şekilde İkmal Yapılması, Dolum Sırasında Uyulması Gereken Kurallar, LPG’nin Doldurulma İşleminde Temel Kurallar, Emniyet tedbirleri, Uygulamalar, Yangın Güvenliği, İlk yardım konularında ki bilgileri kursiyerlere aktardı.

Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar yaptığı açıklamada “ Bafra Ticaret ve Sanayi Odası olarak Üyelerimizin gereksinim duyduğu tüm Eğitim ve Sertifikasyon Programlarını onların hizmetine sunmak gayesindeyiz.

Bu eğitim ile Akaryakıtçı Üyelerimizin yanında çalışan LPG Pompa Görevlisi Personelleri için zorunu olan LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli sertifikasını temin edilecektir’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER