Bafra Haber

Hat 2. Dolmuşculardan Güzergah Teşekkürü

Hat 2. Dolmuşculardan Güzergah Teşekkürü
05 Ağustos 2019 - 8:56 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

Samsun’un Bafra ilçesinde faaliyet gösteren 2. Hat Dolmuş Durağı şoför ve yetkilileri güzergah değişikliğinden ötürü yetkililere teşekkür etti.

2 HAT DOLMUŞLARINDAN BÜYÜKŞEHİRE
TEŞEKKÜR Samsun’un Bafra ilçesinde faaliyet gösteren 2. Hat Dolmuş Durağı şoför ve yetkilileri güzergah değişikliğinden ötürü yetkililere teşekkür etti. Yeni alınan UKAME kararı ile 2. Hat Dolmuşları da artık Bafra Devlet Hastanesine çıkıyor. Bu durumdan ötürü memnuniyetlerini dile getiren dolmuşçular çıkan UKAME kararına, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına, Bafra Şoförler ve Otomobilciler Odasına, Bafra Belediyesine teşekkür etti.
Verilen kararla birçok kesimin durumdan memnun olduğunu belirten 2. Hat Dolmuşçuları kararın herkes için hayırlı olmasını diledi. Dolmuşçular ayrıca Bafra Devlet Hastanesine günde 10 aracın çıkacağını dile getirerek vatandaşlardan sadece “Hastane” yazılan dolmuşlara binmesi gerektiğini belirtti.

Alınan kararla artık 2. Hat Dolmuş güzergâhından Bafra Devlet Hastanesine çıkan vatandaşlar iki araç değiştirmesi ve 5 lira gibi bir ulaşım ücreti ödemesi de ortadan kalktı. Vatandaşlar yeni kararla birlikte tek dolmuş ile 2.5 lira ödeyerek hastaneye ulaşabilecek.

MAHALLE MUHTARLARINDAN TEŞEKKÜR

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER