Bafra Haber

Bafra Dededağıspor Mahmut Topal’a Emanet

Bafra Dededağıspor  Mahmut Topal’a Emanet
06 Ağustos 2019 - 10:24 'de eklendi ve 259 kez görüntülendi.

Samsun Bölgesi 1. Amatör liginde mücadele eden Dededağıspor 2019 – 2020 futbol sezonu için deneyimli tecrübeli 1930 Bafraspor’un eski teknik direktörlerinden 41 yaşındaki Mahmut Topal’la anlaştı.

Geçen sezon Nedim Saral Yönetiminde Samsun Bölgesi Süper Amatör ligine çıkma noktasında son maçta kaybeden Dedadağıspor 2019 – 2020 Samsun Bölgesi 1. Amatör ligi futbol sezonu için bu sezon için 1930 Bafraspor ile yollarına ayıran Mahmut Topal’la anlaştı.

Dededağıspor Kulüp Başkanı Mehmet Kıyak, yaklaşık 4. yıldır 1930 Bafraspor’un başında teknik direktörlük yapan 41 yaşındaki teknik direktör Mahmut Topal’la yaptığı görüşmeler neticesinde anlaşmaya vararak Dededağıspor’umuzu ona emanet ettik. İnanıyorum ki çok istediğimiz ve arzuladığımız Samsun Bölgesi Süper Amatör Ligine çıkma konusunda bu sene daha umutluyuz ve yeni hocamızla başaracağız. Şimdiden Dededağıspor’a ve Teknik Direktör Mahmut Topal’a hayırlı olsun.

Başkan Kıyak, transfer konusunda ise yeni teknik direktörümüz Mahmut Topal’ın raporu doğrultusunda Dedağıspor Kulübüne yakışır transferler yapacağız. dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER