Bafra Haber

Çalışmayacaksa Skorboadın Orada İş Ne

Çalışmayacaksa  Skorboadın Orada İş Ne
05 Kasım 2019 - 8:23 'de eklendi ve 203 kez görüntülendi.

Spor şehri için Bafra’ya yapılan 5 bin kişilik Yeni Şehir Stadyumunda bulunan Skorboard çalışmaması hoş bir görüntü oluşturmazken, maça gelen taraftarlar da onu oraya süs olsun diye mi yaptılar.

Geçen sezondan itibaren sıkıntı yaratan Skorboard bu sene oynan maçlarda hiç çalışmadı.

Bafralı Taraftarlar ve Spor severlerin gözünden kaçmayan bu treji komik hoş olmayan görüntü ivedi şekil de yetklilerden cevap bekliyor.

Bu sene de Cemal Özdemir Süper Amatör liginde iki Bafra takımı olan 1930 Bafraspor ve Hacınabispor maçlarını dönüşümlü Yeni Şehir Stadyumunda oynuyor ve Skorboad hizmet vermemesi ilçemize hiç yakışmıyor ve bir Sporsever olarak üzülüyoruz.
Samsun’da ise neredeyse çoğu oynan maçlar da Suni Çim Sahasın da bulunan Skorboadlar çalışıyor.

Neden Bafra Yeni Şehir Stadyumunda çalışmıyor. Yoksa Bafra’yı görmezden mi gelmek istiyorlar. Biz Bafralı Spor Severler olarak kim Skorboad’la ilgileniyorsa Yetkililerden bu küçük soruna acil ve kesin çözüm bulmalarını bekliyoruz.

Buradan soruyoruz çalışmayacaksa neden Skorboad yaptılar Süs olsun diye mi.

Taraftar ve Spor Severler olarak kimseyi yargılamak veya suçlamak değil, Bafra’ya yakışmadığı için bir şikayetimizi dillendirdik.İnşallah yetkiler duyar sesimizi.

Yeni Şehir Stadyumun da görevliler ise bizler bir kaç kere Sorumlulara bu şikayetimizi ilettik.Bafra Yeni Şehir Stadyumunda bulunan Skorboard’ın çalışmadığı yönde.

 

Geçen sezondan beri sıkıntı yaratıyordu, bazen çalıyor bazende çalışmıyor diye iletilmesi gereken yerlere şikayetimizi ilettik olumlu cevap bekliyoruz dediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER